بسم الله الرحمن الرحیم

شاید همه ما حدثه 11 ستامپر را خاطر داشته باشیم.انفجار برج های دوقلوی آمریکا که چندی بعد آنرا دست آویزی برای حمله به مسلمانان قرار دادند و با این دروغ بزرگ تا چندین سال عراق و دیگر کشورهای اسلامی را مورد هجوم قرار دادند اما پشت صحنه قضیه خبر دیگر بود و آن این بود که قبل از وقوع انفجار حادثه 11 ستامپر در پشت دلار نشان داده می شود یا این نماد معروف در برنامه word نشان داده می شود:

Q33NY :::> آپلود عکس(شماره پرواز هواپیمایی که به برج ها بر خورد کرد)*1


همین  نشان می داد که پشت سر این قضایا فتنه ای خوابیده که در حال حاضر به مدد اساتیدی همچون استاد رائفی پور و دکتر عباسی فتنه ها تشخیص داده شد و باعث شد که جوانان در فتنه های بعدی هشیارباشند....

اما امروز بعد از 13 سال!(چه قدر جالب!) باز هم اهالی هالیوود با دست اندر کاری آمریکا فتنه ای دیگر طراحی کردند به نام نمایش تئاتر بوستون!

این انفجار بعد از وقوع سر وصداهای زیادی به همراه داشت حتی بعضی از کارشناسان غربی احتمال نسبت این انفجار به کره شمالی یا ایران را محتمل می دانستند...

اما باز هم خدا مارا یاری کرد تا فتنه را تشخیص داده  و دست فتنه را قبل از اجرای آن قطع کنیم..

چندی پیش در حال دیدن انیمیشن خانواده گای((GUY FAMILY بودم که دقیقا یک ماه پیش فصل سوم آن منتشر شده بود، در این قسمت که اپیزود 15 از فصل 11 هست و 1 ماه پیش پخش شده، یک تصویر به چشمم خیلی آشنا آمد آن تصویر ، تصویر ذیل بود:

آپلود عکس" alt="" />بعد از تامل فراوان دایره قرمز بالا که متوجهم کرد که این تصویر به انفجار بوستون ربط دارد.

به تصویر دقت کنید! پشت سر ماشین چند نفر دونده مرده اند و مردم نگاه می کنند!مانند اینکه مردم شوک زده یک انفجار یا چیزی باشند!

یا این تصویرهارا ببینید:

آپلود عکس" alt="" />


آپلود عکس" alt="" />

آپلود عکس" alt="" />


جالب است که در این انیمیشن انفجارهای بوستون به مسلمانان نسبت داده میشه که اگر خود این انیمیشن را ببینید متوجه می شوید

امیدوارم که توانسته باشم بخشی از حقیقت را روشن کرده باشم...

اللهم عجل لولیک الفرج

و العافیه و النصر

(حسام صفی خانی)

یاعلی..

1-      در برنامه WORD می توانید با تایپ Q33NY و تغییر آن به فونت wingdings  باز گشایی رمز به شما نشان داده  میشود