بسم الله الرحمن الرحیم
         
                              


11 سپتامبر2007
خبر ها حاکی از آن است که برج های دوقلوی تجارت جهانی آمریکا پس از برخورد دو هواپیما با آنها منفجر شده و تاسف مجامع بین المللی را بر انگیخته است...بقیه در (ادامه مطلب)


    حادثه ای که خود زنی ای بیش نبود برای رسیدن به اهدافی که مهم نبود در راه رسیدن به آن ها چه تعداد کودک و زن و مرد و از چه نژادی قربانی شوند. حادثه ای که منجر به حمله ی آمریکا به عراق و افغانستان شد. حمله شد تا انتقام گرفته شود از کسانی که کشتند افراد درون برج های تجارت دو قلوی جهانی را.  به ظاهر رفتند که دموکراسی برای مردم عراق و افغانستان هدیه ببرند  و عده دادند گروهک های تروریستی را از بین می برند. حال از دستان به خون آغشته ی آن ها مشخص است هدیه شان جز ماسک دروغینی نبود برای پوشاندن جنایات آن ها!
عادت قوم سفاک صهیون خود زنی برای مظلوم نمایی است. هنمونه اش در تاریخ زیاد ست. نمونه ش انفجار کشتی اکسودس به دست نیروهای صهیونیستی صهیون در سال 1947 است که باز هم هدف از این انفجار مظلومیت و ایجاد مقبولیت برای رژیم صهیونیستی بود.

    چندیست این مظلوم نمایی بار دیگر تکرار شده است. انفجار اتوبوس گردشگران یهودی در بلغارستان که موجب کشته و زخمی شدن چند تن از آن گردشگران شده است.

انفجار اتوبوس گردشگران یهودی در بلغارستان باز سازی انفجار کشتی اکسودس

   باز هم انگشت اتهام به سوی ایران و حزب الله نشانه رفت. کاری عجولانه که چند سالیست هم سران اسرائیل و هم ما بدان عادت کرده ایم. پس از حرف های بولتون خطاب به سران اسرائیل می شود حدس زد این حادثه مظلوم نمایی بیش نبوده است. شاید برای قبولاندن تروریست بودن ایران به مجامع بین المللی و پس از آن حمله به ایران.

بولتون خطاب به صهیونیست ها: به بهانه انفجار بورگاس به ایران حمله کنید

    این انفجار شاید بهانه ای بیش نبوده است فقط برای آماده کردن ذهن ها برای اتفاقی بزرگ تر!
المپیک لندن در راه است. آیا میتوان با خود زنی دیگری بالاخره به جهانیان اثبات کرد ایران کشوری با تکرات تروریستی است؟

مقله ی استاد رائفی پور: آیا المپیک لندن راه رهایی غرب از چالش های پیش رو است؟


اسرائیل نگران حمله به ورزشکارانش در بازی های المپیک 2012 لندن است

    سال ها پیش از واقعه ی یازده سپتامبر رد پای این خودزنی خود ساخته در فیلم ها و کارتون های ساخت آمریکا مشهود بود. اکنون اگر باور داشته باشیم خودزنی بعدی در راه است شاید با اندکی دقت بتوانیم باز هم ردپای این اتفاق را در فیلم ها و کارتون هایی که هدفشان فقط انتقال پیام های ناخودآگاه و آماده سازی ذهن است پیدا کنیم
نمونه ی ان را می توانید در کلیپ زیر که توسط وبلاگ  warforgod   آماده شده است مشاهده کنید:

دانلود کلیپ با حجم 28 مگابایت

   همانطور که مشاهده نمودید سخن از انفجار هسته ای بزرگی در لندن است. این رخداد میتواند بر ادعاهای متعدد آمریکا مبنی بر ساخت سلاح هسته ای توسط ایران صحه بگذارد.

   چنین حادثه ای جهان را نه تنها برای حمله ی اسرائیل و امریکا به ایران راضی خواهد کرد بلکه باعث می شود جهان برای کمک به این دو کشور در حمله به ایران ترغیب شوند.
 
   پس از انقلاب های منطقه و بیداری اسلامی شیطان و دست نشانده هایش کاخ آمال خویش را فرو ریخته می بینند.
هرچند ایت سنت الهی ست که با برهم زدن نقشه ی آن ها در لحظات آخر باز هم بر ایمان مان به اینکه هیچ قدرتی جز او وجود ندارد اما آیا المپیک لندن فرصتی خواهد بود تا شیطان بار دیگر نفس بکشد؟
و اگر اینکونه باشد، چه باید کرد؟

(فائزه خادم المهدی)